بازار موم و بره موم
خانه / دستگاه موم آج کن / خرید دستگاه موم آج کنی باکیفیت

خرید دستگاه موم آج کنی باکیفیت

دستگاه موم آج کن، یکی از دستگاه های مورد نیاز برای تولید موم بیشتر در زنبورداری های بزرگ و یا برای استفاده موم در صنایع دیگر بوده که باکیفیت ترین نوع آن با قیمت خوبی قابل خریداری می باشد.
موم عسل ماده ای زرد رنگ و بسیار مهم در کندو بوده که در واقع زنبورهای عسل برای تولید فرآورده ای مهم چون عسل طبیعی، به این ماده احتیاج داشته اند و بدون موم، تولید عسل در کندو، امکان پذیر نخواهد بود.
باید گفت که موم عسل، با توجه به دارا بودن مشخصات و ویژگی هایی منحصربفرد، امروزه در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته و از دسته صنایع مهمی که از موم عسل طبیعی بهره برداری نموده اند، می توان به صنعت چاپ، قالبسازی، ساخت شمع و از همه مهمتر، به صنعت تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی اشاره کرد.
حال آیا می دانید که در بیشتر زنبورداری های بزرگ، هنگامی که امکات تولید موم در کندو وجود نداشته، زنبورداران برای تولید بیشتر عسل طبیعی، چه اقدامی را صورت می دهند؟ در صورتی که تولید موم طبیعی توسط زنبورعسل، مدت زمان زیادی را احتیاج داشته است.

خرید موم

استفاده از دستگاه موم آج کنی

بله دستگاه موم آج کنی، نام دستگاهی بوده که زنبورداران با قرار دادن موم عسل طبیعی به عنوان یک ماده ی اولیه برای این دستگاه، اقدام به تولید انواع موم ورقه ای و یا صنعتی می کنند که با قرار دادن در کندو عسل، می تواند به زنبورداران در تولید هر چه بیشتر عسل طبیعی، کمک شایانی را نموده باشد.
دستگاه های موم آج کنی که توانسته اند میزان سرعت تولیدات یک زنبورداری را افزایش دهند، امروزه در دو نوع برقی و دستی با میزان حجم تولید متفاوت و در قیمت های گوناگونی به فروش می رسند که خب بستگی به شرایط اقتصادی زنبورداران و یا میزان تولید آنها داشته است.
زنبورداران می توانند جهت آگاهی از مشخصات این دستگاه ها، قیمت آنها و چگونگی خرید باکیفیت ترین نوع آنها، با مشاورین و نمایندگی های معتبر فروش دستگاه موم آج کنی در کشور، ارتباط مستقیم داشته باشند.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

موم آج کن

اعطای نمایندگی دستگاه موم آج کن

در حال حاضر با توجه به نقش مهم دستگاه های موم آج کن در زنبورداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام تلگرام