بازار موم و بره موم
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید دستگاه تولید موم باکیفیت

قیمت خرید دستگاه تولید موم باکیفیت

امروزه برای تولید موم بیشتر جهت افزایش میزان تولیدات عسل طبیعی، از دستگاهی با نام تولید موم یا موم آج کنی استفاده می کنند که در مراکز فروش معتبر، باکیفیت ترین نوع آن، قیمت خرید مناسبی دارد.
همانطور که می دانید امر زنبورداری و تولید فرآورده ای مهم و ارزشمند چون عسل طبیعی، از مراحل خاص و پیچیده ای برخوردار بوده و زنبورهای کارگر یا پرستار، با فعالیت شبانه روزی خود، وظایفی از جمله جمع آوری شهد گل های گیاهان دارویی و ذخیره سازی آن جهت تولید عسل را بر عهده داشته اند.
اما باید بدانید که این زنبورهای کارگر، برای تولید عسل طبیعی، به موم احتیاج داشته اند و بدون موم، مرحله تولید عسل متوقف خواهد شد، که البته گاها این امر به وجود آمده و امکان تولید موم در کندو عسل وجود نداشته است.
آیا می دانید که در این هنگام، زنبورداران به خصوص در زنبورداری های بزرگ که نیاز به تولید موم بیشتر جهت تولید عسل داشته اند، با استفاده از دستگاه هایی به نام موم آج کنی و یا تولید موم، توانسته اند به روند مراحل تولید عسل در کندوهای عسل، ادامه دهند؟

دستگاه تولید موم عسل

دستگاه تولید موم عسل

بله همانطور که متوجه شدید، زنبورهای کارگر جهت تولید عسل طبیعی، به موم احتیاج داشته اند که تولید موم هم در کندو عسل، زمان زیادی را نیاز داشته است و بسیاری از زنبورداران نمی توانند این وقفه را در تولید عسل خود داشته باشند.
حتما می دانید که موم عسل طبیعی، کاملا منظم و عمدتا شش ضلعی ساخته شده که به هیچ وجه انسان قادر به ساخت همچین موم منظم و شش ضلعی نخواهد بود. اما زنبورداران تواسته اند با استفاده از موم طبیعی عسل به عنوان یک ماده اولیه در دستگاه های تولید موم، مومی منظم و به همان شکل را تولید کرده تا بتوانند در زمان کمتری، میزان بیشتری از عسل طبیعی را برداشت نمایند.
عمدتا خرید این دستگاه ها، به زنبورداری های بزرگ پیشنهاد شده و امروزه شما می توانید بهترین و باکفیت ترین نوع این دستگاه ها را که دارای بازدهی مطلوبی می باشند، با قیمت مناسبی از عرضه کنندگان معتبر آن خریداری کنید.
برای کسب آگاهی بیشتر پیرامون مشخصات و لیست قیمت انواع دستگاه های تولید موم، می توانید با مشاورین و نمایندگان در این زمینه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

موم عاج کن

خرید فروش اینترنتی موم

خرید و فروش موم عسل به صورت اینترنتی با توجه به این که این محصول تولید زنبور عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام تلگرام