بازار موم و بره موم
خانه / موم طبیعی / مرکز صادرات موم عسل طبیعی

مرکز صادرات موم عسل طبیعی

آیا می دانید که بهترین موم عسل طبیعی، بره موم بوده است؟ چگونه می توان مراکز صادراتی معتبر انواع موم و بره موم عسل را در کشور شناخت و از شرایط صادرات آنها، آگاهی پیدا کرد؟
موم ماده ای زرد رنگ و نرم از جمله فرآورده ها و محصولات تولیدی توسط زنبورعسل می باشد که سرشار از ترکیباتی چون، اسیدها، استرها و هیدروکربن های آزاد می باشد و امروزه در صنایع گوناگونی، از آن بهره برداری شده است.
با توجه به به مشخصات و ویژگی های موم عسل از جمله مقاومت آن در برابر رطوبت، حرارت و انواع فشارهای مکانیکی، می توان این ماده را در صنایعی چون تولید بست و چسب، قالب گیری و مدل سازی و حتی ساخت شمع نیز پرکاربرد دانست که جالب است بدانید موم در واژه عربی، با نام شمع شناخته شده می باشد.
امروزه حتما شما هم انواع عسل های موم دار را دیده اید که گفتنی است با توجه به اینکه امکان تقلب و افزودن ناخالصی های زیاد به این ماده وجود داشته، نمی توان عسل موم دار را از هر مرکز فروشی در بازار خریداری کرد.

موم عسل

حال با توجه به اینکه از موم عسل، بیشتر در صنایع گوناگون بهره گیری شده، آیا می دانید که یکی از بهترین انواع موم تولید شده توسط زنبورعسل، بره موم بوده که با توجه به ترکیباتی که داشته، می تواند در صنعت پزشکی موارد کاربرد فراوان دارویی و درمانی را دارا باشد؟

بره موم چیست؟

بره موم، ماده ای چسبناک و تیره رنگ تولید شده توسط زنبورهای کارگر بوده که شامل ترکیباتی چون موم، گرده، رزین و صمغ گیاهان و جوانه ی درختان بوده که همراه با بزاق دهان زنبورها به داخل کندو عسل آورده شده است و نقش فزاینده ای را در کندو عسل ایفا نموده است.
در واقع ترکیبات ضدباکتریایی، ضدانگل و آنتی اکسیدانی موجود در بره موم، سبب شده تا این ماده با قرار گرفتن در ابتدای محل ورود به کندوها، از شیوع انواع بیماری ها به داخل کندو، پیشگیری کند و نقش صدعفونی کردن کندو عسل را بر عهده داشته است.

موم عسل

گفتنی است که امروزه در صنایعی چون پزشکی، با بدست آوردن انواع عصاره های بره موم، که در سه نوع عصاره الکلی، عصاره آبی و عصاره روغنی می باشد، توانسته اند انواع فرآوره هایی چون کپسول بره موم و یا پودر بره موم خوراکی را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.
شایان ذکر است که مصرف بره موم، با توجه به خواص آنتی اکسیدانی و ترکیباتی که داشته، خواص ضدسرطانی بسیار خوبی را دارا بوده که به ارزشمندی تولید این ماده در کندو عسل، افزوده است.
در حال حاضر شما می توانید انواع خالص ترین و بهترین موم و بره موم را با شرایطی وِیژه، از مراکز صادراتی معتبر در سراسر کشور، به صورت عمده و با قیمتی مناسب خریداری کنید.
شما می توانید جهت کسب آگاهی پیرامون شرایط ویژه صادرات انواع موم عسل طبیعی، با کارشناسان مراکز صادراتی معتبر در کشور، ارتباطی مستقیم داشته باشید.

منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

موم طبیعی عسل

سایت عرضه انواع موم طبیعی عسل

شرکت رودین با بهره گیری از سایت های اینترنتی انواع موم طبیعی عسل را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام تلگرام